Hakkımızda


İnternet sitemiz İstiklal mahallesi Hacı Rüstemoğlu sokak no:2-4B adresinde bulunan Net İşlem Merkezi Halide Koçaslan Firmasına aittir.

Sitemiz işlemlerini 6493 sayılı kanunun Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanunun faaliyetleri hakkında Yönetmeliğin 18. Maddesinin 1.fıkrasında yer alan ‘’kuruluş ödeme hizmetlerini Temsilci  aracılığıyla yürütebilir. Kuruluş ile Temsilci arasında  ki sözleşme yazılı olarak düzenlenir’’ hükmü gereğince , Temsilcilik sözleşmemiz doğrudan T.C. Merkez bankası tarafından Lisans verilmiş olan Elekse Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. ile aramızdaki temsilcilik sözleşmesi üzerine faaliyet göstermektedir. Bu faaliyet telnetfaturaborcodeme.com sitemiz üzerinden yürütülür

2022 yılından beri fatura tahsilat sektöründe faaliyet gösteren firmamız dönemimizin teknolojisini kullanarak değerli kullanıcılarımıza internet sitemiz üzerinden tüm kurumlarıa ait ödeme ve yükleme işlemlerini yapmak üzere sistem oluşturmuştur. Ödeme sırasında kartınızın güvenliği ön planda tutulmuş olup Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK) güvenlik politikaları çerçevesinde kart bilgileriniz saklanmamaktadır.