Hakkımızda


İnternet sitemiz İstiklal mahallesi Hacı Rüstemoğlu sokak no:2-4B adresinde bulunan Net İşlem Merkezi Halide Koçaslan Firmasına aittir.

İnternet sitemiz 6493 nolu kanunun ödeme ve menkul kıymet mutabakat sistemlerinin faaliyetleri hakkında yönetmeliğin 13'üncü maddesinin birinci fıkrasında yer alan kuruluş ödeme hizmetlerini temsilci aracılığıyla yürütebilir.kuruluş ile temsilci arasındaki sözleşme yazılı olarak düzenlenir hükmü uyarınca temsilcilik sözleşmemiz doğrudan TC Merkez Bankası tarafından lisans verilmiş Elekse Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu ile aramızdaki temsilcilik sözleşmesi üzerine faaliyet göstermektedir.

2022 yılından beri fatura tahsilat sektöründe faaliyet gösteren firmamız dönemimizin teknolojisini kullanarak değerli kullanıcılarımıza internet sitemiz üzerinden tüm kurumlarıa ait ödeme ve yükleme işlemlerini yapmak üzere sistem oluşturmuştur. Ödeme sırasında kartınızın güvenliği ön planda tutulmuş olup Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK) güvenlik politikaları çerçevesinde kart bilgileriniz saklanmamaktadır.